Jakość ASO za cenę Warsztatu Niezależnego

Firmę RENO-MAX sp.c. założyło 1 sierpnia 2011 r. dwóch wspólników: Marek Bąkowski i Krzysztof Cieszyński.
Byli oni przez ponad 10 lat pracownikami ASO Renault w dwóch trójmiejskich dealerstwach.

Serwis RENO-MAX

Marek Bąkowski zajmował się na samym początku swojej pracy przygotowaniem samochodów nowych Renault do wydania klientowi, następnie pracował w biurze obsługi klienta renault . Kolejnym etapem było pełnienie przez 3 lata funkcji kierownika serwisu w ASO Renault Gdyni a później przez 2 lata kierownikiem serwisu w ASO Renault w Gdańsku. W chwili obecnej Marek Bąkowski zajmuje się w RENO-MAX obsługą klienta i organizacją pracy na hali serwisowej.

Krzysztof Cieszyński to mechanik „z powołania”. Przez cały czas pracy w ASO Renault był on liderem pod względem ilości naprawianych samochodów jak i jakości napraw. Liczne wyróżnienia i nagrody są potwierdzeniem jakości jego pracy. W chwili obecnej Krzysztof Cieszyński zajmuje się w RENO-MAX kontrolą jakości wykonywanych prac, wykonuje jazdy testowe jak i szkoli naszych nowych mechaników.

Z początku naszej działalności zaczynaliśmy od 3 pracowników ale zwiększająca się liczba Klientów sprawiła, że po trzech latach działalności zespół RENO-MAX składa się z 8 pracowników.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Sprawdź nas i poleć nas!

Wirtualny spacer

Zapraszamy do obejrzenia naszego warsztatu.

Kliknij poniższe zdjęcie aby włączyć prezentację.

Infolinia

882-700-245

Masz problem z samochodem. Coś się dzieje? Dzwoń!

Tel. +48 532 441 333
Tel. +48 882 700 245

Godziny pracy

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:  08:00 – 18:00
2001
Pierwsze spotkanie z Renault
Zaczynamy naszą przygodę z marką Renault. Zaczynamy pracę w ASO Renault w Trójmieście. To czas modeli Laguny I, Megane I, Clio II.
2011
Otwieramy Serwis RENO-MAX
Zakładamy Serwis Reno-Max. Zaczynamy ,,na własny rachunek,, naprawiać samochody Renault. To czas modeli Laguna III, Megane III i Clio IV.
2018
Tysiące zadowolonych Klientów!
Działamy na trójmiejskim rynku już od 7 lat. Obsługujemy także najnowsze model Espace V, Talisman, Megane IV.

-`