Biuro Obsługi Klienta tel. 882 700 245

poniedziałek-piątek: 8:00-18:00

O nas

introImage

Serwis RENO-MAX

Jakość ASO za cenę Warsztatu Niezależnego

Firmę RENO-MAX sp.c. założyło 1 sierpnia 2011 r. dwóch wspólników: Marek Bąkowski i Krzysztof Cieszyński. Byli oni przez ponad 10 lat pracownikami ASO Renault w dwóch trójmiejskich dealerstwach.

Marek Bąkowski zajmował się na samym początku swojej pracy przygotowaniem samochodów nowych Renault do wydania klientowi, następnie pracował w biurze obsługi klienta renault . Kolejnym etapem było pełnienie przez 3 lata funkcji kierownika serwisu w ASO Renault Gdyni a później przez 2 lata kierownikiem serwisu w ASO Renault w Gdańsku. W chwili obecnej Marek Bąkowski zajmuje się w RENO-MAX obsługą klienta i organizacją pracy na hali serwisowej.

Krzysztof Cieszyński to mechanik „z powołania”. Przez cały czas pracy w ASO Renault był on liderem pod względem ilości naprawianych samochodów jak i  jakości napraw. Liczne wyróżnienia i nagrody są potwierdzeniem jakości jego pracy. W chwili obecnej Krzysztof Cieszyński zajmuje się w RENO-MAX kontrolą jakości wykonywanych prac, wykonuje jazdy testowe jak i szkoli naszych nowych mechaników.

Z początku naszej działalności zaczynaliśmy od 3 pracowników ale zwiększająca się liczba Klientów sprawiła, że po trzech latach działalności zespół RENO-MAX składa się z 9 pracowników.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Sprawdź nas i poleć nas!

 

Zapraszamy!

Marek Bąkowski               Krzysztof Cieszyński

/współwłaściciel/                /współwłaściciel/

 

 

 

 

 

Część portfolio dla tej strony nie zostało znalezione!

Powód: Brak kategorii przypisanej jako sekcja Portfolio dla tej strony. Aby rozwiązać ten problem, należy przejść do motywu na stronie opcji i przypisać kategorię dla tej strony.

Kontakt

RENO-MAX sp.c.
ul. Ogrodników 19
Reda
84-240

Telefon: +48 532 441 333
Telefon: +48 532 441 339
Telefon: +48 882 700 245
E-mail: biuro@reno-max.pl

NIP: 588 23 82 991
Website: https://reno-max.pl